Biuro księgowe Warszawa Mokotów

Usługi księgowe Warszawa Mokotów

Mokotów uważany jest za jedną z bardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy. Stolica tętni tutaj życiem – jest położony bardzo blisko centrum i charakteryzuje się niezwykle rozbudowaną infrastrukturą. Większość warszawiaków przyznaje, że jest to dzielnica, w której chcieliby zamieszkać. Zabudowa Mokotowa jest bardzo zróżnicowana. Można znaleźć tutaj zarówno przedwojenne kamienice, jak i nowoczesne wieżowce. To w tym miejscu znajdują się siedziby najważniejszych instytucji rozrywkowych w Polsce. Mieszkańcy Warszawy twierdzą, że na Mokotowie można znaleźć wszystko. Pełno tu barów, restauracji i innych lokali usługowych. Jest więc to dobre miejsce dla energicznych, ambitnych osób nastawionych na rozwój.

Profesjonalne biuro księgowe na Mokotowie

Firma OK. Buchalteria & Consulting to profesjonalne biuro rachunkowe w Warszawie, świadczące swoje usługi także dla klientów z Mokotowa. Naszym celem jest dostarczanie Państwu kompleksowej obsługi księgowej, polegającej m.in. na prowadzeniu pełnej księgowości, wyprowadzaniu zaległości księgowych oraz porządkowaniu ksiąg rachunkowych. Stoi za nami ponad 20-letnie doświadczenie. Uważamy, że ciągły rozwój kadry to podstawa w świadczeniu usług najwyższej jakości. Nasi pracownicy regularnie szkolą się i aktualizują swoją wiedzę w zakresie prawa podatkowego. Wybierając nasze biuro macie Państwo pewność, iż korzystacie z profesjonalnych usług księgowych na najwyższym poziomie.
księgowość

Obsługa księgowa spółek kapitałowych i osobowych na Mokotowie

Nasza specjalizacja to profesjonalna obsługa spółek kapitałowych i osobowych, a także fundacji i stowarzyszeń. Specjalizujemy się w usługach księgowych podmiotów zobligowanych do prowadzenia pełnej księgowości – mikro i małych przedsiębiorstw, głównie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Dzięki temu, że nasza kadra mówi w czterech językach, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi księgowe przeznaczone dla spółek handlowych z kapitałem zagranicznym. Pracujemy w języku polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim. Biuro księgowe OK. Buchalteria & Consulting skutecznie odciąży Państwa od części obowiązków związanych z prowadzeniem własnej działalności na warszawskim Mokotowie. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Podejmiemy się współpracy niezależnie od tego, jak bardzo rozbudowana jest księgowość Państwa firmy.