Biuro rachunkowe Warszawa Ursynów

Ursynów jest największym zespołem osiedlowym w Warszawie. To tutaj ma swój początek warszawskie metro. Do najważniejszych obiektów dzielnicy zaliczają się m.in. Tor Wyścigów Konnych Służewiec i Ogród Botaniczny PAN.

Współczesny Ursynów sukcesywnie zmienia swój charakter. Uchodząc wcześniej za typową “sypialnię”, staje się obecnie jednym z ośrodków nauki i rozrywki. Dzieje się tak za sprawą lokowania tu uczelni wyższych, centrów handlowych, siedzib instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw.

OK. Buchalteria & Consulting specjalizuje się w prowadzeniu pełnej księgowości dla firm i pragnie zainteresować swoimi profesjonalnymi usługami księgowymi przedsiębiorców m.in. właśnie z Ursynowa.

Profesjonalne biuro rachunkowe dla Ursynowian


Co biuro rachunkowe OK. Buchalteria & Consulting może zaoferować ursynowianom? Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów, który oferuje doradztwo księgowe i prowadzenie ksiąg rachunkowych dla spółek z o.o., osobowych, fundacji oraz stowarzyszeń. W oparciu o nasze 20-letnie doświadczenie zawodowe w pełni kompetentnie zajmiemy się pełną księgowością Państwa firmy z Ursynowa i nie tylko. Nadążanie za przepisami prawa podatkowego oraz rzetelne wykonywanie obowiązków księgowych jest naszą pasją! Ofertę kierujemy również do obcokrajowców oraz spółek prawa handlowego z kapitałem zagranicznym. Nasze profesjonalne usługi księgowe zapewniamy z obsługą naszych klientów także w języku angielskim, ukraińskim oraz rosyjskim.

Jeśli poszukują Państwo biura rachunkowego, które z sukcesem wesprze Państwa działalność na Ursynowie, OK. Buchalteria gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Podzielimy się naszą bogatą wiedzą i doświadczeniem, pomożemy również w wyprowadzeniu zaległości księgowych.
Zachęcamy Państwa do nawiązania kontaktu i omówienia szczegółów potencjalnej współpracy.

tłumaczenia