Biuro rachunkowe Warszawa Ochota

Klimatyczna Ochota słynie z przepięknych terenów zielonych: parku im. Marii Skłodowskiej-Curie oraz parku Szczęśliwickiego, gdzie znajduje się jezioro i lubiana przez narciarzy górka. O Ochotę zahacza również opiewane w literaturze Pole Mokotowskie. Nic dziwnego, że dzielnica jest szczególnie kochana przez miłośników spokoju oraz rekreacji na świeżym powietrzu. Sprzyja to powstawaniu uroczych bistro, knajpek i restauracji, które umilają wolny czas mieszkańcom Warszawy oraz turystom.

Biuro rachunkowe działające dla Ochoty i innych dzielnic Warszawy

Jeśli pragną Państwo ograniczyć swoje obowiązki z zakresu księgowości do niezbędnego minimum, współpraca z naszym biurem rachunkowym będzie najlepszym wyborem dla Państwa firmy. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami, związanymi z prowadzeniem pełnej księgowości. Nasze grono doświadczonych specjalistów opracuje najdogodniejsze dla Państwa rozwiązania obsługi księgowej i wywiąże się z nich rzetelnie oraz w ustalonym terminie.

OK. Buchalteria & Consulting specjalizuje się w obsłudze zarówno spółek kapitałowych (spółki z o.o., spółki akcyjne), jak i osobowych (cywilne, jawne, komandytowe). Zapraszamy do współpracy również stowarzyszenia oraz fundacje. Usługi wykonujemy w kilku językach, dzięki czemu efektywnie wspomagamy obcokrajowców. Posiadamy też praktyczną wiedzę o obsłudze księgowej spółek prawa handlowego z kapitałem zagranicznym.

Skorzystajcie Państwo z 20-letniego doświadczenia naszego biura rachunkowego w prowadzeniu księgowości oraz organizacji i zarządzaniu. Naszym celem jest efektywnie przyczynić się do sukcesu Państwa biznesu na Ochocie.

biuro rachunkowe