Obsługa księgowa - Warszawa

Jesteśmy zespołem doświadczonych osób, które specjalizują się w obszarze księgowości. Oferujemy pełen zakres usług księgowych i rachunkowych dla obcokrajowców. Posługujemy się językiem angielskim, ukraińskim, a także rosyjskim – pomagamy Klientom zrozumieć polski system podatkowy. Zapewniamy kompleksową obsługę księgową firm spełniającą najwyższe standardy. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, stale podnosząc kompetencje naszej kadry w obszarze zmieniających się przepisów księgowania spółek. Współpracujemy z przedsiębiorcami z Warszawy oraz okolicznych miejscowości.

OK. Buchalteria to grono doskonale wyszkolonych specjalistów, którzy kompetentnie poprowadzą księgowość z obsługą np. w języku angielskim dla spółek prawa handlowego – w tym także z kapitałem zagranicznym.

Obsługa firm w języku angielskim, rosyjskim i ukraińskim

Nasza kompleksowa obsługa obejmuje m.in. prowadzenie pełnej księgowości, porządkowanie ksiąg rachunkowych czy wyprowadzanie zaległości księgowych. Ofertę kierujemy do spółek z o.o., jak również fundacji oraz stowarzyszeń. Poszukują Państwo doświadczonej księgowej lub księgowego ze znajomością języka angielskiego, rosyjskiego lub ukraińskiego? OK. Buchalteria specjalizuje się nie tylko w księgowości dla spółek z o.o. i osobowych, ale zarazem w obsłudze naszych klientów w językach obcych.

Zdajemy sobie sprawę, jak wiele wyzwań każdego dnia czeka przedsiębiorców, chcących z sukcesami rozwijać swój biznes, stąd cenna jest dla nich każda minuta. Z OK. Buchalteria sprawy księgowania dla spółki załatwią Państwo bez konieczności stawiania się w naszej siedzibie. Prowadzimy nowoczesną księgowość online dla spółek z o.o., osobowych, fundacji oraz stowarzyszeń, którą na drodze wnikliwej konsultacji w szczegółowo dopasowujemy do indywidualnych potrzeb danej firmy. Obsługujemy również Klientów inwestujących w Polsce, stale przebywających za granicą.

Zapraszamy Państwa do kontaktu i równie serdecznie do naszego biura w Warszawie w celu omówienia szczegółów współpracy.

Obsługujemy podmioty działające w różnych formach prawnych:
Posługujemy się czterema językami:

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności księgowej.

Nasza kompleksowa obsługa obejmuje m.in. prowadzenie pełnej księgowości, porządkowanie ksiąg rachunkowych czy wyprowadzanie zaległości księgowych. Ofertę kierujemy do spółek kapitałowych, fundacji oraz stowarzyszeń. Zapraszamy do naszego biura w Warszawie w celu omówienia szczegółów współpracy.

tłumaczenia